درباره شرکت زرین پیرکس

گروه تولیدی زرین پیرکس با بیش از 25 سال سابقه کار در زمینه تولید و واردات انواع شیشه آلات و تجهیزات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی و آموزشی با مدیریت حسن کلانکی آماده ارائه انواع خدمات و تولیدات خود به کلیه همکاران، دانشگاهها،دانشجویان، بیمارستان ها و پزشکان محترم میباشد.

این گروه تولیدی همواره با بالاترین سرعت و کیفیت در کنار ارائه محصولات و خدمات با قیمت مناسب از موفق ترین و معتبر ترین نام ها در این صنعت بشمار میرود.

گروه تولیدی زرین پیرکس توانسته با بکار گیری کادری مجرب و استفاده از جدیدترین دستگاهها و متد روز، پیشرو در زمینه ارائه بهترین و دقیقترین کالاهای تولیدی در کشور باشد. همچنین مشتریان گرامی میتوانند در کنار استفاده از تولیدات ارزشمند زرین پیرکس از محصولات وارداتی این واحد نیز استفاده کنند.

از عوامل موفقیت این واحد میتوان به توانایی ساخت از روی پیچیده ترین نقشه ها و نمونه کار با دقت فوق العاده بالا نام برد. همچنین کلیه مشتریان میتوانند برای تعمیرات دستگاهها و تجهیزات شیشه ای خود از امکانات این واحد استفاده نمایند.

کار با لوله های کوارتز از توانایی های دیگر این واحد بشمار میرود که در کنار کلیه امکانات ارائه شده به شما عزیزان پاسخگوی کلیه نیازهای شماست.